Fotbalový trénink budeme mít každý pátek v 10:00 hod v pronajaté tělocvičně.   Aktuální informace najdete na našich stránkách  "Sport / Fotbal / Mini (chlapci 4-7 let) / Informace o tréninku".
 
 
Ředitel Okresního fotbalového svazu (OFS) Ostrava město Fotbalové asociace České republiky (FAČR) rozhodl, že tým U8 - U14 Belezy Ostrava (chlapci 8 - 14 let) může hrát v lize od 1. března 2013.

 
 
Beleza Ostrava o.s. byla upozorněna že si můžeme pronajmout hřiště na ulici Novoveská, které jsme se neůspěšně snažili pronajmout před dvěmi lety. Štěstí je teď s námi !
 
 
A je to tady.  Sníh nám pomaloučku  taje a jaro se k nám nezadržitelně blíží. A spolu s jarem se k nám blíží i naše pokračování  v soutěži.

 
Věřím že z předchozí, podzimní soutěže už jsou všechny rány zahojené, svaly odpočaté a že vy, všichni se již nemůžete dočkat až si nazujete kopačky a vyběhnete na trávník.
 
Hodně zkušeností z velkého hřiště jsme již získali na podzim a tak doufám, že všechny nabité zkušenosti zužitkujeme.
 
V jarním kole nás čeká celkem 16 zápasů. Se všema už jsme hráli, tak je trošku známe a věřím, že se nám naše herní bilance trošku zlepší.
 
Na konec sezóny máme pro Vás překvapení, tak jistě se máte na co těšit.
 
S pozdravem,
 
Pišta
 

Tréninky

04/07/2011

 
Zdravím,  fotbalové tréninky jsou vždy v:  Pondělí 14:30 - 16:30 Středa 14:30 - 16:30 Pátek 14:30 - 16:30   Pozn.: Pokud bude pršet, budeme trénovat ve středisku, pokud bude hezky, budeme na hřišti:-)
 
 
S radostí vám oznamuji, že dne 23. 6. 2011 bylo schváleno naše členství v ČMFS. Co to pro nás znamená?

 
Znamená to jediné: Od září můžeme hrát v městské fotbalové soutěži a můžeme se snažit šplhat do soutěží vyšších. V prvním premiérovém ročníku budeme hrát jen jednu soutěž, avšak věřím, že hned v další sezoně soutěží, kterých se budeme moci zúčastnit, už bude více. Jestli se nám to podaří, nám ukáže čas.  Název našeho fotbalové klubu bude FC Beleza, každý fotbalový nadšenec je vítán.
 
 
Součástí naší letní přípravy, bude i fotbalová příprava dívek. Příprava bude probíhat spolu s chlapci. Všechny zájemkyně jsou srdečně vítány. :)